alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK

4 posters

KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK Empty Geri: KÖYÜMÜZE BAZ İSTASYONU İSTEDİK

Mesaj tarafından Taştan DİLER 7/1/2008, 14:57

kardeşim turan bey hakikaten çok ihtiyaç olan bir konu üzerinde durmuşsunuz köye gidince tüm gurbetteki dostlarımızla bağlantı tamamen kesiliyor arkadaşlarımızdan çok kez nasıl köyünüz varki telefonun çekmiyor diye sitem ediyorlardı siz bukadar ilgilenmişsiniz bizlerde tabiki seve seve
Vodafone Müşteri Hizmetlerine mesajlar atacağız ilginize yürekten tşk.
Taştan DİLER
Taştan DİLER
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

Mesaj tarafından mahmut diler 6/11/2008, 15:43

abi sagolun köyden no toplamaya gerek varmı turkselide istiyek o daha çok çünkü sende biliyosun burnumuzdan geliyrkonuşmaya ta mezerliğe gidirik
mahmut diler
mahmut diler
Moderator
Moderator

Nereden : TOKAT ALANYURT

Mesaj tarafından Saliha DİLER 7/1/2009, 08:56

köyüm için bir mesajda benden http://www.vodafone.com.tr attım mesaj. 30 yıldır ankaradayım cep telefonları çıktı çıkalı cep telefonuyla  hiç bir tane haberleşme yapamıyoruz tokat alanyurt köyüne acilen yapılması gerekenlerin yapılmasını vodafon yetkililerineden acilen bir çare istiyoruz diye yazdım doğrumu yanlışmı bilmem
Saliha DİLER
Saliha DİLER
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından Taştan DİLER 4/2/2009, 08:17

turan bey www.vodafone.com.tr ara ara mesaj atıyorum 02-02-2009 da yine attım bir bayan beni cepden aradı ahret sorusuna tuttu sanki telefonunuz ne marka haattınız Vodafone Abonesimisin yok bu köy nerede ve hangi vilayet hangi gaza mutlaka en yakın nereden çekiyor çevresindeki istasyonlar nerede nasıl bir sinyel alıyorsunuz telefonuzuda ne yazıyor çekmediği an yok efendim yandaki kısa kısa çubukdan kaçtane çıkyıyor telefonun ne marka ne zamandan berri çekmiyor veya kouşamıyorsunuz hanfendi benim köyüm 150 hanelik bir köy benim köyümün 1500-1600 üyelik bir sitesi var ordan size zannediyorum aynı mesajlar geliyor sonra yöneticimiz sizinle ayrı yeten yazışma yaptı yapıyor dedim soularına tamamını cevaplandırdım bey efendi size mutlaka araştırıp cevap verceğim dediler
bir daha ararsalar senin bizimle paylaştığın şu yazıyı onlara göndreceğim haberin olsun Sayın Turan Yunal , Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden , yapılan kontrollerde daha önce bırakmış olduğunuz kayıtlara istinaden Tokat / Sulusaray / Alanyurt köyü kapsama alanı sorununuz ile ilgili talepleriniz bölge planlamacısına iletilmiştir. Bölgenizle ilgili talebinizin bir sonraki yatırım planı kapsamında değerlendirileceği bilgisinin 2008 yılı içerisinde tarafınıza iletildiği görüntülenmiştir. 02.02.2009 tarihinde yapılan geri aramada talebiniz ile ilgili detaylı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
SaygılarımızlaVodafone Müşteri Hizmetleri On
01 Şubat 2009 Pazar at 16:24,
Taştan DİLER
Taştan DİLER
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından Turan YUNAL 22/12/2009, 14:48

Tüm GSM operatörlerine bir er mesaj attık duyarlılıklarını bekliyoruz
Turan YUNAL
Turan YUNAL
Yönetici
Yönetici

Nereden : SİVAS

Mesaj tarafından Turan YUNAL 23/12/2009, 15:16

Kimden: musterihizmetleri@vodafone.com
Bu göndereni tanımıyor olabilirsiniz.Güvenli olarak işaretle|Gereksiz olarak işaretle
Gönderme tarihi: 23 Aralık 2009 Çarşamba 12:08:21
Kime: turanyunal@hotmail.com

Sayın Turan Yunal, Vodafone şebekemizin öncelikle daima Türkiye'nin genelinde yer alan servis sağlayıcıları (baz istasyonu) sonucu yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, abonelerimizden tarafımıza ulaşan şebeke problemleri sonucu bölgeye yönelik detaylı incelemeler yapılarak alınan sonuca göre gerekli düzeltme (altyapı çalışmaları) çalışmaları en kısa süre içerisinde başlatılmaktadır. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Problemin yaşandığı bölgenin açık adresi (il, ilçe, semt, mahalle, köy, cadde, sokak, apt. no:, daire no: gibi)Problemin yaşandığı alan (kapalı / açık)Mevcut olan sinyal seviyesiTam olarak sorunu ne şekilde yaşadığınızHangi vericiden sinyal alındığı (ekrandaki istasyon adı)Problemin ne zamandan itibaren yaşandığıProblemin yaşandığı saat aralığıProblemi yaşayan başka Vodafone aboneleri var mı? (biliniyorsa örnek numara)Cihazınızdan çağrı başlatılabiliyor mu?Arama yapma denemenizde aldığınız yanıtVodafone GSM numarası ve irtibat numaranızCihazınızın MarkasıFarklı Cihazda Deneme Yapıldı mı?Deneme Yapılan Cihaz Modeli Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. SaygılarımızlaVodafone Müşteri Hizmetleri On 22 Aralık 2009 Salı at 15:38, turanyunal@hotmail.com wrote: >> Ad Soyad : turan yunal> E-mail : turanyunal@hotmail.com> Telefon Marka :> Telefon Model :> Vodafone Abonesi : Evet> Abonelik Türü : Faturalı> Kurumsal / Bireysel : Bireysel> Telefon : 5438759394> İrtibat No : 5438759394> Konu : Kapsama -> Konu Metni : tokat sulusaray alanyurt köyü olarak vodafona geçmek istiyoruz ama köyün birçok yerinde çekmiyor yurt dışında bil hassa italyada 1000 kişiye yakın cep telefonu kullanıcımız var yurt içinde istanbul ve çerkezköyde 1000 kişiye yakın kullanıcımız var köyümüz 140 hane diğer illerde ve alanyurt içinde 600 kişi kullanıcımız var>sizin avantajınız şu an köyümüzde gsm operatörlerinden hiç biri iyi çekmiyor kimi camın önüne kimi balkona kimi dama çıkıyor eğer vodafon iyi çekerse eminiz herkes vodafona geçecektir lütfen bu uyarımı dikkate alın kendi çalışanlarınız bu kadar ilgilenmiyor bu konuyla ben uzun süredir kullanıcınızım ilginizi bekliyorum>turan yunal (alanyurt.yetkin-forum.com )yöneticisi
Turan YUNAL
Turan YUNAL
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından Turan YUNAL 23/12/2009, 15:19

Sayın Yunal,

E-mailinize istinaden inceleme yapabilmek için, belirttiğiniz bölgede problem yaşayan örnek Turkcell numarası öğrenebilir miyim?

Saygılarımızla,
TURKCELL Iletisim Hizmetleri A.S.

xxxxxxxxxxxxxxxx
Müşteri Çözüm Merkezi

-----Original message------
From: turanyunal@hotmail.com
To: TURKCELL MUSTERI COZUM MERKEZI
Arrived at: 22.12.2009 16:34:47
Subject: Bireysel: Kapsama Alan? - Sinyal Yetersizli?i / Yeni kapsama talebi

[İsim Soyisim]: turan yunal
[Tukcell/Hazırkart Abonesi]: Evet
[Gsm]: 05438759394
[Tel]: 03462283858
[E-posta Adresi]: turanyunal@hotmail.com
[Mesaj]: binam ve arsam olmadığından hayır işaretledim ama köyden yardımcı olunacaktır köyümüzde operatörünüzde dahil sinyal çok düşük ya cam önünde ya balkonda belirli noktalarda 1 veya 2 işaret çubuğu çekmekte kuvvetli bir kapsama alanı olan istasyon abone sayısını artıracaktır köyümüz 150 hane her evde ortalama 4 gsm kullanıcısı var italyada köyümüzden 1000 kadar gsm kullanıcısı var istanbul ve çerkezköyde 1000 kadar gsm kullanıcımız var yurt içinde ve diğer ülkelerdede kullanıcılarımız mevcut ilginizi bekliyoruz (alanyurt.yetkin-forum.com )sitesi yöneticisi
Turan YUNAL
Turan YUNAL
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından Turan YUNAL 23/12/2009, 15:20

turkcellciler numaralarınızı turkcell istiyor
Turan YUNAL
Turan YUNAL
Yönetici
Yönetici