alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
İsrafil kurbaniden bir anı Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

İsrafil kurbaniden bir anı

3 posters

İsrafil kurbaniden bir anı Empty İsrafil kurbaniden bir anı

Mesaj tarafından hikmet buğra 7/3/2008, 14:31

İSRAFİL demiş ki:

Bedırettın abı ıle kuzu yaymaya çıktık,o kadar sıcaktıkı hayvanlar bırbırıne gırdıler,tabı bu durum benı etkılemedı ancak bedırettın abım hayvanlara zararlı olacağından dolayı bırbırınden ayırmamız gerektığını soledı,Bende ozmn 10-15 yaşlarındayım.Neyse gel bana yardım et dedı,Gittik kuzuların yanına bırısını zorla çektı çıkardı uzaklaştırıp gel bunu burda tut ben oburlerınıde ayırım dedı.Tamam dedım ama ben hayvanı tutamıyorum ne hıkmetse,Tutma ısteği var fırça yıyacem ıcın ama bır turlu başarılı olamadım.Once boynuna sarıl dedı ama ben tırstım sankı,ilk defa bır kuzuyla bu kadar yakınlaşıyodum. :D HAyvan kaçıpp gıdıyo tutamadan.Başkasını zorla çıkarıp getırıyo la oğlum tutamıyosan yununden tut dıye sınırlı sınırlı bağırıyo,ben ıyıce korkuyom buseferde yununden tutuyom yunu elımde kalıyo hayvan yıne kaçıyo..Bu 5-6 defa daha tekrar edıp artık butun tutacak yerlerı bıttıkten sonra sonuç başarısız olunca bedırettın abımın alanyurt dılıyle soledığı kufurler ve bağırtısı hıç gıtmez kulağımdan.Bırde benım masumıyetımı gorunce bışı yapmadı bana hayvanlardan çıkardı acısını,hepsını tek tek çekıp orda çamur yığının ıçıne atmaya başladı,Bu sefer benı gulme krızı tuttu onun o perişanlamış halını gorunce...Çileden çıkmıştı :D:D
hikmet buğra
hikmet buğra
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : sivas

http://www.sivas.forumlari.net

İsrafil kurbaniden bir anı Empty Geri: İsrafil kurbaniden bir anı

Mesaj tarafından namuk cinar 9/6/2008, 22:11

GUZEL ANI,PAYLASIM ICIN TESEKKURLER.
namuk cinar
namuk cinar
Admin
Admin

Nereden : Amsterdam

İsrafil kurbaniden bir anı Empty Geri: İsrafil kurbaniden bir anı

Mesaj tarafından rumeysa yunal 10/6/2008, 07:28

Ama Çok Kızdırmışsın Bedrettin Abimi :D Şimdi Ta Nerde Yüzünü Bile Göremiyoruz :cry:

rumeysa yunal
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : SİVAS

- Similar topics