alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ

+3
ŞABAN BİÇER
namuk cinar
Mustafa YUNAL
7 posters

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Empty ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ

Mesaj tarafından Mustafa YUNAL 22/4/2008, 11:11

İLK ÇAĞLAR

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ 210

ORTA ÇAĞ

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ 310
YENİ CAĞ

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ 410

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ 510

GÖNÜMÜZ MODERN ÇAĞ

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ 610

BU ÇİLE ANCAK UZAY ÇAĞINDA BİTER

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ 710

TEKNOLOJİ BİZE DAHA İYİ İMKANLAR SUNACAKTIR UMUYORUZ
Mustafa YUNAL
Mustafa YUNAL
Admin
Admin

Nereden : Türkiye Sivas

http://www.grupanvean.com

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Empty Geri: ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ

Mesaj tarafından namuk cinar 22/4/2008, 19:18

Cok gulduk allah ta seni guldursun mustafa.:ys2: :ys2: :ys2: :ys2: .
namuk cinar
namuk cinar
Admin
Admin

Nereden : Amsterdam

ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ Empty Geri: ERKEKLER VE KADINLARIN TARİHİ DEVİRLERİ

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 22/4/2008, 19:44

TEK KELİMEYLE HARİKA.BEN VASİYET EDİCEM ÖLÜNCE KADINLARA YAKIN BİR YERE GÖMMESİNLER. :D :D :D

MESAJ MOD VE ADMİNLER TARAFINDAN DÜZENLENDİ
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Nereden : ÇERKEZKÖY 59

http://alanyurtlusaban60.tr.gg

Mesaj tarafından rumeysa yunal 25/4/2008, 06:48

ayıp oluo ama bizde bayanız ltfnnnnnnnn:d ben geveze diilim ayrıcaaa....

rumeysa yunal
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : SİVAS

Mesaj tarafından fatih doğan 27/4/2008, 12:08

GüzeL Bir PayLaşım.....
fatih doğan
fatih doğan
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

http://by-rapci-fatih.tr.gg/

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 27/4/2008, 16:20

buse_rumeysa_yunal demiş ki:ayıp oluo ama bizde bayanız ltfnnnnnnnn:d ben geveze diilim ayrıcaaa....
Bu konuda çok tepki aldım hatta annem bile az kalsın dövecekti.özür diliyorum tüm bayanlardan.şaka yapmıştım ama olsun.Hem ilk başlatan mustafa oldu. ben sadece yorum yazdım.ona niye kızan olmuyo.
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Mesaj tarafından Taştan DİLER 27/4/2008, 19:46

yeğenim şaban efendi ben senin özel mesajına yazmışdım kimseye duyurmadan özür dilemende bir erdemliktir seni kutluyorum özüründen dolayı saliha ablan taştan amcanın eşiyim
Taştan DİLER
Taştan DİLER
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

Mesaj tarafından fadime eller 30/4/2008, 16:16

HER KADIN AYNI DEGILDIR! ALLAHIM SEN BUYUKSUN

fadime eller
fadime eller
Moderator
Moderator

Nereden : italya

Mesaj tarafından Mustafa YUNAL 1/5/2008, 08:28

HER KADIN AYNI DEĞİLDİR ELBETTE fadime ablacım AMA BURADA AMACIMIZ KİMSEYİ KIRMAK İNCİTMEK DEĞİL Kİ ZATEN ALINANLAR ÜZERİNE ALINIR ALINMAYANLARA LAF YOK TÜM ALANYURTLULARA SEVGİ VE SAYGILAR :yss9:

En son Mustafa YUNAL tarafından 4/5/2008, 07:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mustafa YUNAL
Mustafa YUNAL
Admin
Admin

Nereden : Türkiye Sivas

http://www.grupanvean.com

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 1/5/2008, 19:59

BİRİNCİ CEVABIM TAŞTAN ABİYE.ÖNCELİKLE SALİHA YENGEME TEŞEKKÜR EDİYORUM.BURAYA DEĞİDE ÖZEL MESAJIMA YORUM YAPARAK BENİ UYARDIĞI İÇİN.EĞER BİR YERDE HATA VARSA Kİ HATASIZ KUL OLMAZ ONU DÜZELTMEKTE YAPANIN ELİNDEDİR.BEN RESİMLERİ GÖRÜNCE ÖYLE BİR YORUM YAPTIM.AMA TEPKİ ALDIM ÖZÜR DİLEDİM.BU GAYET NORMAL VE İNSANIN GÖREVİ.GERÇİ SOHBETE KOMİKLİK KATSIN DEMİŞTİM AMA NEYSE...
İKİNCİ CEVABIM...E.SANIRIM BANA İTHAMDA BULUNDU.AMA NE YAZIKKİ BENİM HATAMI KABUL EDİP ÖZÜR DİLEYİŞİM BİLE YETMEMİŞ ANLAŞILAN.LAKİN HER SÖZÜDE İNSAN ÜZERİNE ALMAMALI BENCE.EVET HER KADIN BİR DEĞİLDİR TABİ.BEN KİMSENİN ŞAHSI İÇİN BİŞEY SÖYLEMEDİM VEDE SÖYLEMEM.ŞİMDİ DE BEN ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN DİYORUM...
LÜTFEN HİÇ KİMSE YANLIŞA YANLIŞ CEVAP VERMESİN.HANİ BİR SÖZ VARDIRYA:İYİLİĞE İYİLİK HER KİŞİNİN KARI,İYİLİĞE KÖTÜLÜK ŞER KİŞİNİN KARI,KÖTÜLÜĞE İYİLİK İSE ER KİŞİNİN KARIDIR.BEN KÖTÜYSEM SİZLER İYİ OLUN Kİ BENDE DÜZELTEYİM HATAMI.YANİ GÜL YETİŞTİRMEK İÇİN TOPRAK OLMAK GEREKİR...
HAKİKİ TOPRAK OLUP GÜL YETİŞTİRMEMİZ TEMENNİLERİMLE.

En son ŞABAN BİÇER tarafından 4/5/2008, 13:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Mesaj tarafından rumeysa yunal 4/5/2008, 08:44

şaban abi ben sana kızmadım zaten amcama kızdım üzerine alınma :)

rumeysa yunal
4 yıldız rütbeli üye
4 yıldız rütbeli üye

Nereden : SİVAS

Mesaj tarafından fadime eller 4/5/2008, 15:19

ABILERIM ALINMA YOKKI,YANLIS ANLAMISSINIZ SIZ!...

YINEDE ONEMLI DEGIL .! :)
fadime eller
fadime eller
Moderator
Moderator

Nereden : italya

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 5/5/2008, 08:10

NE DİYELİM ARTIK SAĞLIK OLSUN.GÜLDÜRÜP EĞLENDİRMEYİ DÜŞÜNEREK AÇILAN BİR KONUYA GÜLÜP EĞLENMEK İÇİN YAZILAN BİR CEVABIN BU KADAR MORAL BOZUCU OLMASINI İNANIN DÜŞÜNEMEZDİM.İNŞALLAH BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ ANLAYIŞLI VE DAHA SABIRLI OLURUZ. :ys2: :ys2: :ys2:
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli