alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT.

4 posters

DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Empty DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT.

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 4/5/2008, 13:33

BİZİM GENÇLER
ON OCAK İKİBİNSEKİZDE VARDIM
İTALYA İMPERYADA OTUZ GÜN KALDIM
GENÇLERİ GÖRÜNCE BEN ŞAŞA KALDIM
HELE GELİN GÖRÜN BİZİM GENÇLERİ

KİMİ TOK GEZER KİMİSİDE AÇ
TÜRKİYEDEN İTALYAYA GİDİYOR GÖÇ
KİMİ YOLUN ŞAŞIRMIŞ İŞLEMİŞ SUÇ

MEVSİMİN BORANIN KARLI KIŞINDA
HER BİRİSİ BİR DAĞIN BAŞINDA
KİMİ İŞÇİ KİMİ USTA PEŞİNDE

GURBET ELLERİNDE TANINMAZ YÜZLER
BÜKÜLMÜŞ BOYUNLAR KAN DOLMUŞ GÖZLER
NİŞANLISIN BEKLER NİŞANLI KIZLAR

DURSUNALİ BU HALİ NASIL SÖYLEYİM
KÖYDEKİ GENÇLERE HABER EYLEYİM
BİR DOST BULAMADIM GÖNÜL EYLEYİM
HELE GELİN GÖRÜN BİZİM GENÇLERİ.
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Nereden : ÇERKEZKÖY 59

http://alanyurtlusaban60.tr.gg

DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Empty Geri: DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT.

Mesaj tarafından M.DURAN ÇANKAYA 16/5/2008, 17:43

Şaban kardeşim bende senin gibi sitemkar olmaya başladım artık sitemizde şiire ilginin azaldığını hissediyom sende buduyguyu benim gibi hissettiğini anlıyorum kaç gündür bakıyorum şirlerimizin altında mesaj göremiyoru buda şiire ilginin hiç olmadığını gösterir neyapalım hiç olmasa biz birbirimize yazalım yinede biz yazmaya devam edelim birgün şiiri sevdireğimize inanıyorum tabiki biz kendimizi şaiir falan görmüyoruz bizimkisi kelimeleri karman çorman yapıp birseyler yapmaya çalışmaktan öteye geçmez şiirlerinin devamını bekliyorum
M.DURAN ÇANKAYA
M.DURAN ÇANKAYA
Üstün Rütbeli Üye
Üstün Rütbeli Üye

Nereden : TOKAT

DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT. Empty Geri: DURSUN ALİ BİÇER'DEN DURAN ÇANKAYA'YA YANIT.

Mesaj tarafından Turan YUNAL 19/5/2008, 08:42

bende site yöneticisi olarak siteye ilgi kalmadığını düşünüyorum kaydolamayanlar kaydolana kadar kulağımızı kurutuyor kaydolduktan sonra birdaha uğramıyor bu yüzden azalan ilgiden nasibinizi alıyorsunuz ellerinize sağlık
Turan YUNAL
Turan YUNAL
Yönetici
Yönetici

Nereden : SİVAS

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 19/5/2008, 14:04

EVET TURAN ABİYE KATILIYORUM.BEN GÜNDE DEĞİŞİK SAATLERDE EN AZ BEŞ KERE AÇIYORUM HİÇ KİMSE ONLINE DEĞİL.ESKİDEN EN AZ İKİ ÜÇ KİŞİ BULUNUYORDU.ÖZELLİKLE SON BİR AYDIR DAHA ÖNCE EN AKTİF ÜYELERDEN BİRÇOK KİMSE HİÇ GÖRÜNMÜYOR.İTALYADAKİLERDE ÖYLE.VE HATTA SİTEMİZE EMEĞİ GEÇEN DEĞERLİ MODERATÖRLER BİLE OFFLLINE.BENDE BELKİDE SON MESAJLARMI YAZIYORUM.AKLINIZA KÖTÜ BİRŞEY GELMESİN.HAFTA SONU ASKERE GİDECEĞİM İÇİN YAZAMAM.O YÜZDEN.HERKESE SAYGILAR.
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

Mesaj tarafından Misafir 24/3/2009, 16:01

ya bukadar karamsar , sitemkar olmayin siz merak etmeyin siirden anlayanlar siiri sevenler bu siteye girerler siz devam edin o guzel siirlerinizi yazmaya ok
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Saliha DİLER 24/3/2009, 16:11

yeğenim duran bey sitemlerinde haklı olabilirsin belki gördüğüm her zaman yazıyorum çoğu zamanda sadece okuyup geçiyorum mesaj yazmıyorumki mesaj sayımı artırıyormuş gibi yorumlanmasın diye belki görüyorsunuzdur nerdeyse 24 saat sitdeyiz
Saliha DİLER
Saliha DİLER
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

Mesaj tarafından Saliha DİLER 24/3/2009, 16:15

şaban bey şiirin gerçekten çok güzel olmuş gerçekleri yansıtmış ama köyümüzün gençleri ne yapsın mecbur kalıyorlar italya çıktığından berri hakikaten köyümüz azda olsa zenginledi yinede şiirin çok dramatik olmuş ALLAH gurbetcilerimize yardımcı olsun
Saliha DİLER
Saliha DİLER
Moderator
Moderator

Nereden : ANKARA

Mesaj tarafından ŞABAN BİÇER 29/3/2009, 13:52

Saliha DİLER demiş ki:şaban bey şiirin gerçekten çok güzel olmuş gerçekleri yansıtmış ama köyümüzün gençleri ne yapsın mecbur kalıyorlar italya çıktığından berri hakikaten köyümüz azda olsa zenginledi yinede şiirin çok dramatik olmuş ALLAH gurbetcilerimize yardımcı olsun
YENGE BEN GAVUR İTALYA DİYE BİR ŞİİR YAZMIŞTIM.ANLATILANLARDAN DOLAYI.BU ŞİİRİ AMCAM DURSUN ALİ BİÇER YAZMIŞ.BEN SADECE SİTEYE EKLEDİM.KENDİSİ GİDİP GÖRDÜĞÜ İÇİN GÖRDÜKLERİNİ DİLE GETİRMİŞ.KÖYLÜLERİMİZE ALLAH YARDIM ETSİN DİYORUM.
ŞABAN BİÇER
ŞABAN BİÇER
5 yıldız Rütbeli
5 yıldız Rütbeli

- Similar topics