alanyurt.ace.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 268 kişi 11/8/2017, 00:45 tarihinde online oldu.
Hatta olan üyelerle yazışmak için
Önce Alanyurt sitesine isminizle giriş yapmanız gerekiyor Chat Box sayfada kolonunun en sağında en üstte giriş yap butonuna tıklayın altta mesaj yazan yere mesaj yazıp enter a tıklayın
ŞİFRESİNİ UNUTANLAR
kullanıcı adı: küçük harflerle adınız bir boşluk soyadınız şifreniz......: bitişik olarak adınız soyadınız olacaktır giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz
En son konular
» Köyümüzün gazisi Kadir zeytun mart ayının 2 sinde kalbinden rahatsızlandı
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime12/3/2022, 19:16 tarafından turanyunal

» ALANYURTLU SÖZLÜK
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime112/10/2021, 17:18 tarafından Turan YUNAL

» 319 40 yıllık fotoğraf bunlar kim
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime110/4/2017, 11:30 tarafından turanyunal

» Ehtibar halamız hakkın rahmetine kavuştu
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime126/2/2015, 19:20 tarafından turanyunal

» Mustafa yunalın cd si
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime117/1/2015, 11:05 tarafından turanyunal

» İzzetdin bilgenin torunu
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime116/7/2014, 18:19 tarafından turanyunal

» PROGRAM İNDİRME SİTESİ
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime130/4/2014, 14:06 tarafından Mustafa YUNAL

» Satılmış KARADUMAN vefat etmiştir
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime125/3/2014, 15:45 tarafından namuk cinar

» Eşref zeytun
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime125/3/2014, 15:44 tarafından namuk cinar

» kevser ayhanın vefatı
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime112/2/2014, 06:55 tarafından namuk cinar

» Reşit KANAL ın vefatı
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Icon_minitime112/2/2014, 06:53 tarafından namuk cinar

KÖYÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN İSTERMİSİNİZ
köyümüzün google earth ta tanıtımı için resimler koyduk tıkladıkça önemi artacak uydu fotoğrafı netleşecektir
AVATAR gönderdiğiniz mesajın yanında çıkacak resminizdir
kişi bilgilerine girip avatarınızı değiştirebilirsiniz AVATARINIZA RESMİNİZİ KORSANIZ TANIMAYANLARDA TANIR

İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru!

5 posters

İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Empty İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru!

Mesaj tarafından namuk cinar 22/4/2009, 20:38

İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru!

Fenerbahçe'nin ezeli rekabette Galatasaray'a karşı kurduğu psikolojik üstünlük, test kitaplarına konu oldu.

İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! 18_251713_cıldırtansoru_423

İhtiyaç Yayıncılık adlı eğitim kurumunun, öğretmen adayları için hazırladığı Pedagojik Formasyon test kitapçığında Fenerbahçe-Galatasaray rekabetinin konu edildiği bir soru yer alıyor.
Soruda, Fenerbahçe'nin Galatasaray'a karşı ezeli rekabette psikolojik üstünlük kurmasından yola çıkılıyor. Soruda, Galatasaraylı futbolcuların "Ne yaparsak yapalım yine kazanamayacağız" şeklinde bir düşünceye kapıldığı varsayılarak; bunun öğrenme teorilerinde neye karşılık geldiği soruluyor.
"Öğrenme teorileri" hakkındaki soru şöyle: Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçe maçından önce, daha önceki maçlarda aldıkları sonuçlar akıllarına gelmekte (6-0, 4-0, 3-2, 4-3) ve Galatasaraylı futbolcular "Ne yaparsak yapalım yine kazanamayacağız" diyerek, daha az çalışmakta ve yine başarısız olmaktadırlar.
İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! 9_251714_cimbomsoru

Bu durum, öğrenme teorilerindeki hangi kavrama örnek olabilir?
A) Habercilik
B) Tepkisel koşullanma
C) Kendini gerçekleştiren kehanet
D) Öğrenilmiş çaresizlik
E) Sistematik duyarsızlaşma

DOĞRU CEVAP: D

Konuyla ilgili olarak Ligtv.com.tr'ye konuşan İhtiyaç Yayıncılık yetkilileri, bu sorunun Öğrenme Psikolojiyle ilgili olduğunu ve Pedagojik Formasyon sınavına hazırlanan öğretmen adayları için hazırladıkları test kitapçığında yer verdiklerini belittiler. Yetkililer "Doğru cevap nedir?" sorumuza ise "D şıkkı" yanıtını verdiler.
Kaynak: Takvim Gazetesi

BU KADARINA PES YANI,NE ISTERLER BU CINCON DAN KARDESIM YAV

güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm güldüm .

HERKESE SELAMLAR....
namuk cinar
namuk cinar
Admin
Admin

Nereden : Amsterdam

İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Empty Geri: İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru!

Mesaj tarafından DuRSuNKaRaDuMaN 24/4/2009, 19:24

vay anasını be şuna bak yazık galatasaraya
DuRSuNKaRaDuMaN
DuRSuNKaRaDuMaN
Moderator
Moderator

Nereden : SİVAS

İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru! Empty Geri: İşte G.Saraylılar'ı çıldırtacak soru!

Mesaj tarafından ahmet yunal 25/4/2009, 18:20

Zaaaaaaaa Züppppeeerrrrrrrrrrrr

yasasın --TS--
ahmet yunal
ahmet yunal
Moderator
Moderator

Nereden : Ankara/-Sincan/-Fatih

http://turkhackteam.net

Mesaj tarafından Fikri 2/6/2009, 20:27

evet bende televizyonda izlemiştim çok hoşuma gitmişti.gerçekten de konuyu çok güzel özetleyen ve akılda kalıcı bir soru ve cevap .hazırlayanları tebrik ediyorum
Fikri
Fikri
Moderator
Moderator

Nereden : YEŞİLYURT

Mesaj tarafından ahmet zeytun 26/7/2009, 18:20

ahmet a ts oldu gs var unutmayalım
ahmet zeytun
ahmet zeytun
Üye
Üye

Nereden : karacabey

- Similar topics